Jojo Moyes - The girl you left behind

29. ledna 2014 v 18:15 | Swallow |  Romantické

Jojo Moyes - The girl you left behind


Neobvyklý příběh dvou žen, které spojuje jeden obraz. Napříč stoletím se dva příběhy točí kolem lásky, kvůli které jsou obě ženy ochotné obětovat cokoliv. Román, který nám odhalí historický příběh plný srdcervoucí lásky, ale i současný nemilosrdný svět. Ke konci se oba příběhy propletou, takže odhalíme tajemství dívky, kterou opustili.


Sophie žije v malém francouzském městečku, které je okupované německými vojáky. Vzpomíná na svého manžela Eduarda, který musel odejít do války. Snaží se s hrdostí čelit vojákům i jejich útlaku. Pomáhá své sestře s jejími dětmi a jednoduše se všichni snaží přežít. Její manžel jednou nakreslil její portrét, jako svatební dar jí ho věnoval. A tento obraz způsobí, že Sophie a německý velitel spolu navážou zvláštní pouto. Skrz společnou zálibu v umění se začnou sbližovat. Ale Sophie je ochotná riskovat vlastní život proto, aby se znovu setkala se svým manželem. Ale ve válce není nic jisté, ani to jestli je Eduardo ještě naživu. A spolčovat se s nepřítelem nemusí být sázka na jistotu.


Mezitím, v současné době se mladá vdova Liv dívá na obraz tajemné a odvážné dívky. Obraz, který se jmenuje The girl you left behind. Vdala se mladá a její manžel neočekávaně zemřel. Přichází ale nový muž, který v ní dokáže probudit život. Osudy obou žen se proplétají skrz čas a obě jsou ochotné bojovat za to, co milují. Liv postupně odhaluje příběh dívky z obrazu a to jí pomalu přivádí k tomu, aby mohla znovu milovat.

Spojení historie, lásky, smrti a odhalování příběhu, který se skrývá v obraze, je neobvyklé, ale přimělo mě to číst pořád dál a dál. Příběh, který mě skoro dohnal k slzám, ale občas je to taky dobře. Nedá se říct, jestli je to smutný nebo šťastný příběh, má ode všeho trochu. Ale určitě je brilantně napsaný. Protože do poslední chvíle netušíme jak hlavní hrdinky skončí.


Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrea Maria Andrea Maria | E-mail | Web | 22. ledna 2019 v 6:10 | Reagovat

Dobrý den, přátelé, jsem Adrea Maria ze Štokholmu. Jsem zde na tomto blogu, nemám opravdu moc vědět, jak to funguje, ale jsem si přečetl dobré příspěvky z tady, tak hezké a zajímavé blogové příspěvky ... Na blogovém fóru jsem četl svědectví o tom, jak obnovit ztracený vztah k tomu, aby manželství fungovalo, také chci přidat trochu z mých vlastních životních zkušeností to bude užitečné pro tolik lidí, kteří si četli toto, kteří možná hledají řešení, aby přinesli zpět ex lásku parter a obnovili zpět ztracený vztah, jako vrátit se s bývalým obchodním partnerem, také zachránit rozbité manželství a jak zastavit rozvod.
Přečtěte si můj pravý život manželství svědectví, jak jsem dostal moje ex láska návrat domů do 32 hodin,
Oženil jsem se s Andersonem před 6 lety, nemohl jsem porodit dítě, otěhotněla jsem několikrát a po tolika letech manželství jsem se přestěhovala. Jednalo se o velký problém mezi mnou a mým manželem Andersonem, věří, že veškerá naděje je pryč a chyba byla moje, že ne otěhotněla, rozdělil se se mnou kvůli tomu samému problému, že jsem nemohl otěhotnět, vysvětlil jsem mu a udělal vše pro to, aby ho pochopil, že ho přivede zpátky domů, navštívil jsem lékaře pro osobní poradenství, chci svého manžela zpět do mého života ho tak moc miluju. Modlil jsem se, aby se se všem vrátil, dělal jsem mu sliby a členové rodiny s ním mluvili, že problém není mým, že nemám dítě, ale odmítl. Vysvětlil jsem svému manželskému problému svého nejlepšího kamaráda, kolegu z pracovního úřadu, a navrhla, že bych se raději obrátil na spirituální láskyplné kouzlo, abych vrátil mého manžela domů a žehnal mi s plodem lůna. Už jsem četl tolik online o tom samém spellcasterovi, že moji přátelé mi doporučili, abych kontaktoval Dr. Oduduwa, velkého bylinky z tropické oblasti Sahary afrikana, který mi může pomoci vypustit lásky, aby mě vrátil domů, ale Jsem ten druh, který nikdy nechtěl věřit v duchovní sílu nebo kouzla, neměl jsem jinou možnost, že jsem to zkusil, posílám zprávu na soukromou kontaktní adresu Oduduwa na pravopisný kanál. Oduduwa mi řekl, že mi může pomoct, ujišťuje mě, že se mnou není žádný problém, že všechno bude v pohodě během 7 dnů od hláskování a okouzlujících modliteb, věřím a trpělivě čekám na sedmý den, který přijde, protože nemůžu čekat, moje srdce touží splnit. Oduduwa duchovního pravopisce hodil hláskování do vzduchu a udělal v mé noci v chrámu všechny ostatní kouzla hláskování.
Překvapivě byl druhý den kolem 16.00 hodin. Dostal jsem telefonát z neznámého čísla, a tak Anderson můj manžel, který mě volá po telefonu, byl jsem tak šťastně ohromen, odpověděl jsem na telefonát, hle, to byl hlas mého manžela, měli jsme dlouhý rozhovor a omluvili se mi. vrátí se domů do 7 dnů, jak to řekl Oduduwa. Dva měsíce poté, co jsem se cítila jaksi horečnatě, navštívila jsem rodinného lékaře, abych se podívala na vyšetření. Hle, tři týdny jsem těhotná poté, co se můj manžel vrátil domů.
Dneska jsem šťastná, druhý den minulého měsíce jsem porodila chlapečka, po tolika letech v manželství bez toho, abych měla dítě, Oduduwa se vydala kouzlem kouzla, aby mne vrátila domů ke mně domů a připravil bylinné kořeny tradiční otrava medicína pro mé těhotenství mít dítě.
Radost a štěstí srdce je příliš mnoho, už jsem slíbil Oduduwovi, aby se podělil o mé dobré svědecké svědectví o jeho dobré práci poté, co byl výsledek úspěšný, bylo velmi snadné a jednoduché pro mě pracovat a následovat instrukce Dr.oduduwa. Dokonale pracuje pro mě bez jakéhokoli vedlejšího účinku. Mám dobrý úmysl sdílet tuto dobrou zprávu zde, aby někdo s podobnou krizí manželství / vztahu naléhavě kontaktoval prostřednictvím:
(dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
WhatsApp č .: +2348135842629

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama