Červená knihovna s erotickým nábojem

20. srpna 2013 v 14:46 | Swallow |  Romantické
Článek jsem publikovala na blogu Martinus.cz :))

Manželská smlouva je dílo americké autorky Jennifer Probstové a patří do série erotických romancí o manželství. Kniha se čte téměř sama, přímo volá po klidném večeru, kdy si ji budete moci doopravdy vychutnat.


Alexa jednoho večera sepíše ze zoufalství na papírek své požadavky na manžela a spálí to. Všechna její přání jsou naprosto normální, až na jedno. Musí být bohatý. Její rodina se totiž ocitla ve finanční krizi a tohle je jediný způsob, kterým by jim mohla pomoci. Na druhou stranu se její dávný přítel z dětství dozví překvapivý detail, který ho dělí od toho, aby zdědil rodinný podnik. Musí mít manželku.
Touto kombinací se vytvoří podivný pár, který podnikne uspěchanou svatbu a nastěhuje se do jednoho bytu. V dětství to možná bývali přátelé, ale ona je nenapravitelná romantička a on je zase workoholik, který nevěří na lásku. Tihle dva se upíší k tomu, že spolu budou jeden rok žít pod jednou střechou. Pomalu a jistě zjišťují, že společné soužití nebude tak jednoduché, jak se mohlo zdát. A že ztracené přátelství se těžko získává zpět.


Pomalu k ní přistoupil s takovým odhodláním, že při každém jeho pohybu o krok couvla. Když k ní došel, narazila zády do zdi. Zvolna se opřel rozevřenými dlaněmi o stěnu po obou stranách její hlavy, široce se rozkročil a polapil ji, jako by byla v kleci.
Sklonil se a pošeptal jí přímo do úst: "Jestli tak zoufale potřebuješ sex, stačí říct."
Celá se napjala. "O tebe zájem nemám." Divoce bušící pulz na jejím krku její slova jasně popíral.
"Zkus to znovu."
"Běž si hrát s Gabriellou."
"Chceš mě. Co kdybys to konečně přiznala?"
Soptila vzteky. "Nechci tebe, jen tvoje peníze."
Uvědomil si, že ačkoli její trik předtím fungoval, dnes večer na něj nezabírá.
Naklonil se k ní o dalších několik centimetrů. Její ztvrdlé bradavky vyčnívaly ze šarlatové látky, jako by prosily, aby se jim věnoval. Slyšel její přerývaný dech a do nosu mu stoupal její parfém. Když Alexa ucítila jeho erekci, vykulila oči.
"Myslím, že blufuješ, zlato."
Otřeseně přihlížela, jak odlepil jednu ruku ode zdi, nenuceně si rozepnul košili, sundal si vázanku a potom ji pevným stiskem uchopil za bradu.
"Dokaž to."


A jak moc se může příběh zdát předvídatelný, tak moc mu jeho humor a hravost vše vynahradí. Co se stane, když se do manželství vstoupí s jasnou představou a s pevně danou smlouvou? Hlavně žádné city a komplikace. Věci ale většinou nevyjdou tak, jak si je plánujeme. A manželství je věc složitější než jenom list papíru.
Oddechové čtení, které se pohybuje mezi tlustým románem a tenkou knížečkou.

Tak akorát, aby se do něj vešel zábavný příběh, kterému autorka dala příjemný nádech červené knihovny s erotickým nábojem. Dostává se tak do řady dalších erotických románů, ale v tomhle se neřeší žádná hluboká témata, jenom obyčejné otázky zvláštního vztahu.
Swallow

Anotace:

Manželská smlouva- Jennifer Probstová
Aby zachránila dům, pomůže Alexe už asi jen kouzlo. V životě by jí však nenapadlo, že jedno takové jí do cesty přičaruje staršího bratra její nejlepší kamarádky - a mocného muže, který jí zlomil srdce. Miliardář Nicholas Ryan sice v institut manželství nevěří, ale aby se mohl stát dědicem rodinné společnosti, potřebuje sehnat manželku. A to rychle. Když se dozví, že sestřina dávná kamarádka má finanční trable, dá Alexe odvážnou nabídku. Má to být manželství s jednoduchými pravidly: nezaplést se, nezamilovat se a jeden rok předstírat pár. Je to jen obchod. To přece nemůže být tak těžké zvládnout, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sima Sima | E-mail | Web | 4. listopadu 2014 v 22:27 | Reagovat

Tato kniha je super...prečitana za par hodín,bola vtipna,romanticka všetko čo rada čítam :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama