Klíč ke štěstí - Irina Semina

3. června 2013 v 14:33 | Swallow |  Romantické
Klíč ke štěstí - Irina Semina

Kniha plná rad, citátů a návodů, jak prožívat své dny naplno. A to všechno se objevuje v obchodu se štěstím, kde můžete najít doopravdy rozmanité věci. První z nich je deník, který máte zaplnit vším dobrým, co se vám za den stane. Protože lidé mají prostě zvyk pamatovat si všechno špatné. A ty dobré věci se odsunou do pozadí. Tohle by všem mělo pomoci soustředit se spíše na to dobré než na to špatné. Tak jak to většina dělá, nekouká na sklenici jako poloplnou, ale poloprázdnou. A přestože v tom není žádný rozdíl, tak jde hlavně o úhel pohledu... (Varování: S pořízením si deníku můžete očekávat jisté ztráty, například 10 minut děnně, kdy do něj bude psát, dále ztrátu deprese a zklíčenosti a zvyk být nešťastná...)

"Všichni jsme miláčci osudu, ale ne každý z nás to tuší."

V obchodu se štěstím můžete potkat velice bizardní věci. Inspirativní pero, které vypadá jako naprosto běžné pero. Odnímatelná křídla, která vám pomůžou kouknout se na všechny situace z výšky a nebudete je brát tak vážně. A štěstí taky dává křídla... Dále tu máme elektrokoště, které vypadá jako normální koště, ale dají se s ním odmést všechny problémy, útrapy, strach i nízké sebevědomí. Mě osobně by se zamlouval vypínač problémů do kabelky. Ještě stojí za zmínku kouzelný kaleidoskop. Kdo by nechtěl kouzelný kaleidoskop? Je vám snad jasné, co provádí? Prostě se do něj dlouze dívejte a můžete dostat až závrať z toho, jak svět bude najednou barevné a šílené místo.

Podivná knížka plná podivných nápadů, ale aspoň vám přinese trochu toho optimismu a některé rady vám možná ukáží klíč ke štěstí.

Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama