Good morning gorgeous ...

17. května 2013 v 20:45 | Swallow |  Myšlenkář
Good morning gorgeous....

A přestože těmito slovy nepřivítám každé ráno nový den, tak se s nimi alespoň sama jednou potěším.
Jako v situaci, kdy si začnu myslet, že mě už život nemůže ničím překvapit, ale potom otevřu oči a nechám se šokovat každou malou hloupostí. A proč? No protože potom se mi zdá ten život mnohem krásnější...

Radši využiji špatné příležitosti než abych nevyužila žádné. Proto se občas probudím s pocitem, že potřebuju něco změnit. A pokaždé mě překvapí co všechno to může být. Škola, vlasy, nehty, přátelé, zvyky nebo styl. A naučila jsem se žít v tolika vlastních světech, že by to možná ostatní mohlo šokovat. Ale mě tolik světů, které nemají řád ani pravidla, vyhovují jako můj jeden velký svět.
V jednom z nich možná nebudu mluvit. A v tom druhém zase nikdy nepřestanu. Protože nevím proč, ale mě se ta rozmanitost zamlouvá. Přijdu si potom strašně moc živá. V pohybu.

Protože jak se říká, když nepoběžíš vedle mě, tak můžeš běžet jenom přede mnou nebo za mnou. A tím pádem se mi ztratíš z dohledu a už mě možná nikdy nechytíš...

A tak jsem se dnes ráno vzbudila a pohlédla na modré nebe a řekla si "Good morning gorgeous". A opravdu jsem si to myslela. A potom jsem zjistila co všechno mě dnes čeká. A se stejným úsměvem jsem si řekla "Good morning gorgeous bitch!" Protože život je prostě takhle jednoduchej....

Takže až příště budu uvažovat o tom, co znovu napsat, tak napíšu o něčem obyčejném. Protože mým úkolem bude to obyčejné proměnit v něco vážně exotickýho. Protože ač je to nejotřepanější fráze, tak čas se nevrátí. A jestliže mám o něčem psát, tak musím přemýšlet tak, že napodruhý už to možná přepsat nestihnu. Takže by to mělo bejt fakt hustý hned napoprví.
A v této chvíli končí můj slovní průjem, který můžete očekávat v průběhu zkouškového období, kdy se rozhodnete, že něco řešit, je vlastně otrava. A když nebudete řešit vůbec nic, tak ty zkoušky možná neuděláte, ale taky je můžete dát za jedna, protože strest nebude váš kámoš a vy budete vypadat tak v pohodě, že nikdo neuvěří tomu, že jste se na to naprosto vykašlali. (Což samozřejmě nikdo z nás nikdy nedělá.)

Ale flákání je strašně fajn. A nejdůležitější je umět se flákat správně. Protože dát si dvacet minut po oběde šlofíka není zrovna flákárna. Ale pravá flákarna je nedělet vážně vůbec nic a hlavně si to potom nevyčítat. To je potom na tom asi to nejtěžší. Protože pokaždý když já se flákám, tak skončím s knížkou a čajem... Ale když mě to tak neskutečně baví, že je to lepší než flákání.
Sakra. Ani já se neumím pořádně flákat. Ale slíbím sama sobě, že na tom poctivě zapracuju a časem se zlepším. (Zadávat si takovýhle úkoly, no kdo by to nemiloval?)

Always something to say, Swallow

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama