The Host

30. března 2013 v 0:05 | Swallow |  Názorovník
Hostitel
(Podle knížní předlohy Stephenie Meyer)


Nechám se vést prvními myšlenkami na film. Musím říct, že jsem po dlouhé době seděla v kině a vychutnávala si každičky okamžik. Nemám pocit, že mě ovlivnila kniha, tu jsem četla už před lety když vyšla. Ale prostě celý ten příběh. Jenom jsem mohla sedět a tiše nasávat všechno to, co mi bylo dovoleno.
Podle mě to už dřív byl ten nejlepší milostrný trojuhelník všech dob. Dvě duše v jednom těle. Dva milenci. Možná to film nevyjádřil tak dobře, jako jsem věděla, že v knížce to bylo.
Příběh Melanie, která se snaží bojovat s mimozemšťany, kteří napadli lidskou zemi. Ale oni jí nenapadli. Oni se jí pouze snaží napravit. Z každého pohledu tu máte něco. Ale přesto vzali lidem to, co je dělalo lidmi. Jejich mysl a duši. Nemyslíte si, že Duše, byli ve skutečnosti doopravdy dušemi? A nahradili ty lidské?
Přestože někteří se mohou nad filmem ušklíbat a myslet si, že je to další podivný blábol Stephenie Meyer. Ale podle mě je to nejlepší blábol, co Stephenie napsala. Líbilo se mi to i víc než to podivné a epické Twilight. Oboje mě dohnalo až k tomu, že jsem měla na krajíčku. (Neboli bulila jsem jak blázen.)
Ale vím, že za čas se na tenhle film kouknu znovu. Právě teď i uvažuju, že bych si to znovu přečetla. Protože to největší, co si pamatuju, bylo, že jsem seděla v kině a říkala si "Jak někdo mohl stvořit něco takového?"
Nebuďmě zlí, nekritizujme. Spíš si užívejme to, co nám bylo nabídnuto. Podle mě to totiž byl naprosto skvělá filmový zážitek. Mám teď chuť pustit si to znovu.

Melanie se rozhodla nevzdávat se. Rozhodla se bojovat. A ochraňovat své milované. Wanderer je poutnice, která měla odhalit její tajemství. Ale místo toho se spřátelí a rozhodnou se nalézt ty, které už milují obě. Melanie má malého bratra Jamie a přítele Jareda. Oba dva nechala opuštěné. Ale teď jsou to dvě duše v jednom těle. Jejich jediným cílem je přežít a znovu nalézt ty, co ztratili. Vážně a doopravdy jsem z toho jenom nadšená...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama