Francouzština pro samouky

1. března 2013 v 13:36 | Swallow |  Klasika

Francouzština pro samouky

Autoři: Vlasta Borovanová, Petra Kameníková


Vždycky jsem se chtěla naučit FRANCOUZŠTINU! A jeliko mi v tom škola moc nepomohla, rozhodla jsem se, že než se pustím do skutečného studia, naučím se základy sama. A rozhodla jsem se být samouk, který bude umět alespoň něco málo francouzky. Protože němčina mě nikdy moc neoslovovala, ale na francouzštině se mi líbilo něco kouzelného. Možná jak elegantně to zní, když mluvíte. Nebo že dříve to býval jazyk vzdělanců. Nebo že bych se jednou chtěla podívat do Francie a být schopná objednat si croissant a kávu v jejich rodném jazyce.

Tak jsem začela studovat a přestože mi francouzština přijde jako neskutečně těžký jazyk, tka jsem ráda, že to dělám. Protože se prostě cítím tak nějak krásně, když se zkouším vyslovovat některé jejich fráze. A když už obětuju tolik námahy a času, tak to by bylo, abych se jednou nesbalila, neodjela a nepopovídala si s někým ve Francii!

Parlez vous Franceis?

Občas je vzdělání i zábava. Součástí knížky je i CD, které vás zasvětí do podivné, těžké, ale jinak krásné řeči Francouzů. Takže se těším, že až jí budu umět, tak na mě budou Francouzi pyšní. Ale přednostně já sama na sebe..

Swallow


Za knižní výtisk děkuji nakladatelství FRAGMENT!


Anotace:
Naučte se francouzsky s úsměvem!

S Christophem, Isabelle a jejich přáteli si osvojíte praktickou slovní zásobu a naučíte se základy francouzské gramatiky. Díky CD ve formátu MP3 si poradíte i s francouzskou výslovností. Jednoduchá struktura této moderní učebnice je ideální nejen pro samouky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama