Čistá krev - Nancy Gideon

1. března 2013 v 13:00 | Swallow |  Thriller

Čistá krev

Nancy Gideon


Kniha vás může na první pohled zaujmout nejprve obálkou, která předpoví o čem se děj může točit. Ale také vás může nalákat na detektivní příběh a na lehkou dávku nadpřirozena, je jenom na vás, co si vyberete.

Hlavní hrdinkou je Charlotte Caissieová. Někdo, kdo miluje jehlové podpatky a přesto se dokáže tvářit jako ostrá policajtka, která řeší zločiny. Takhle kniha se ničeho nebojí. Autorka vám bez rozpaků popíše všechny scény, všechny vraždy i znásilnění. Je to krimi četba se vším všudy.

Až na to, že se zde objeví padouch, která nám do příběhu vnáší trochu více než jen napětí. A navíc nám přináší i jeden oblíbený prvek, napdřirozeno. Je to totiž lykantrop.
Celý dej se odehrává v New Orleans a hlavní hrdinka přezdívaná CéCé nás zavede na místo činu, kde jsou nalezené oběti, které vypadají jako po útoku divokého zvířete.

Navíc CéCé má jeden celoživotní cíl. Pomstít svého otce, které jako policista překazil mafiánskému bossovi hodně obchodů. Proto je její život jen honba za tím, abydostala Jimmyho Legera za mříže. A když se setká s Maxem Savoiem, katem a pravou rukou mafiánského šéfa, neváhá se s ním zaplést a vypsat, aby dostala to, co chce. Celá kniha je protchnutá dávkou erotiky, ale také vražd a násilí. Občas se můžete ztratit v zábleskách, které vás zavedou do minulosti.

Čistá krev je něco, co vám ani na chvilku nenaleje čistého příběhu, nikdy nebudete vědět na čem právě teď jste....

Swallow
Za knihy chci poděkovat nakladatelství FRAGMENT.

Anotace:

Detektiv Charlotte Caissieová si slíbila, že za každou cenu pomstí smrt svého otce a zničí bosse místního podsvětí. Jako "vstupenka" do zločineckého prostředí jí má posloužit jeho osobní strážce Max. Muž s pověstí nelítostného zabijáka ji ale začne přitahovat víc, než by sama chtěla. Může obstát vztah dvou lidí, kteří stojí na opačných stranách zákona? Jakou oběť bude muset Charlotte přinést?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama