Angličtina pro samouky: začátečníci a středně pokročilí

1. března 2013 v 13:29 | Swallow

Angličtina pro samouky : začátečnici a středně pokročilí
Autoři: Šárka Zelenková, James Branam, Iva Dostálová

Angličtina je v téhle době doopravdy důležitá. Kdo neumí alespoň základy, tak se mu občas může stát, že nebude rozumět ani přátelům, kteří použijí nějaký přenesený výraz z angličtiny. Já jsem se angličtinu učila už od základní školy. Ale stejně občas potřebuju připomenout nějakou gramatiku, která mi prostě časem trošku vybledla nebo jsem jí ani nepostřehla.

Tahle knížka není dobrá pouze v tom, že si jí můžu vzít a začít s ní někoho doučovat přímo na místě, prostě si jí vezmete, budete postupovat podle pokynů a pomalu ale jistě se angličtinu budete učit. A když už na tom budete dobře, tak se dostane až k pokročilým a dál.

Protože když mám psát nějaký test nebo si nejsem jistá, jak sestavit nějakou větu, vezmu si tuhle učebnici a mám jí jako jednoduchou gramatickou příručku, která mě naučí, co jsem zapomněla. A už je jenom na každém z nás, jak daleko se dostaneme samostudiem, nebo jestli z nás za měsíc bude pouze začátečník....
A že byste se nenaučili výslovnost se taky být nemusíte. Máte tam nejdřív praktickou slovní zásobu, která vás zachrání, kdybyste se ocitli v anglickém městě, v problému. Ale také vám nabízí CD, kde si můžeme jako samouk nastudovat všechno, co z učebnice nepochytíte.
A můžete to využít ať už s angličtinou začínáte nebo už s ní chvíli mluvíte, ale nejste si ještě úplně jistý v kramflecích.


Swallow

Za recenzní výtisk děkuji nakladatelství FRAGMENT!
Anotace:
Moderní učebnice, díky níž si nejprve osvojíte praktickou slovní zásobu a základy angličtiny a pak snadno proniknete i do složitější anglické gramatiky.

Učebnice s jednoduchou strukturou a CD ve formátu MP3, určená především samoukům, vás spolehlivě dovede od začátečníků až na úroveň pokročilých uživatelů angličtiny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuza zuza | 27. února 2017 v 13:28 | Reagovat

Tahle knížka je dobrá, dostala jsme ji minulý rok na svátek od ségry a mám ji v ruce dost často. Ale častěji teda využívám online kurz http://anglictina-bez-biflovani.cz/princip-anglictiny-bez-biflovani. Měla jsem teď narozeniny, tak jsem si ho nechala nadělit od rodičů. Proti ceně ani výjimečně nic nenamítali, jak se jedná o mé vzdělání, tak jim nevadí za to vydat nějaké peníze :) Ještě si i vytočili na stránkách 15 procentní slevu, takže i něco ušetřili :) Tohle učení mě chytlo hned od začátku, takže o toho kolikrát sedím i hodinu a ani mi to nepřijde.A to jsem potřebovala - většinou mě něco chvilku baví a pak hned přestane, takže tohle je fakt ideální forma výuky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama