What´s on your mind?

25. února 2013 v 10:54 | Swallow
I´m gonna do
book, break up, fashion, fashion magazine, hate
what is
right for
Me.


Problémy 21. století nejsou zrovna dobré téma. Problémy celého světa po celý čas? To by možná šlo spíš. Protože ať se člověk vrátí, jak daleko chce v čase, stejně tam narazí na stejné problémy, které máme dnes.
Až na to, že dneska je to ještě horší.
Jsme posedlí svými telefony, svými počítači a celá ta technologie nám bere to, co jsme si měli v životě užívat. A já jsem zjistila, že jsem v poslední době celkem připadla k osudu. Protože je to možná lehčí, než věřit, že nic na světě nemá význam. Protože pak prostě člověk jenom věří, že to co se má stát, to se stane. Ale není to tak pohodlné. Potom nám to bere možnost, utvářet si vlastní osud. Takže jsem na takovém pomezí, kdy si nejsem jistá, čemu věřit.

Jsem ráda, že přestože jsem si to v tu dobu nemyslela, tak se mi něco nepovedlo a v něčem jsem neuspěla. Protože právě teď to vidím jako tu nejlepší možnost. Protože jsem ráda, kde právě teď jsem. Ale zjistila jsem, že lidé se honí hlavně za jedním jediným cílem. Pochopitelně, láska.

Je to tak typické, že už to není ani překvapivé. V jednu chvíi mi přišlo, že kdykoliv někdo nemá partnera, tak jako kdyby mu půlka chyběla. Ale tak by to nemělo být ne? Neměli bychom být vyděšení z toho, že jsme sami. Měli bysme prostě být takový, jaký chceme být. Ale někoho do dvojice k tomu nepotřebujeme. Protože lásku si můžeme najít naprosto ve všem. A až potom, co se naučíme žít sami se sebou, můžeme žít s někým jiným.

V dnešní době je všechno tak uspěchané, že už si nikdo z nás nenajde čas na to, aby si doopravdy užil volného času. Protože ho zabíjíme u všech těch technických blbostí a většina lidí čte nejvíc na záchodě. A to už je trošku smutné. Hádám, že možná nikdy nepřijdeme na to, kdo doopravdy jsme, ale myslím, že zkusit na to přijít není zase tak špatný nápad.

Zjistit, které lidi máme rádi, které nemáme. Ale důležitější je vědět, že ostatní k tomu tolik nepotřebujeme. Že když jsme sami, tak jsme taky kompletní. A že když už někoho máme, tak to není jenom do páru, ale že je to taky proto, aby nám pomohl objevit další kousek nás samých.
Protože mě v poslední době přijde, jako kdyby se lidé ztratili. Jako kdybych potkávala pouze pár lidí, kteří si užívají, že jsou. A všichni ostatní se honí za neviditelnými cíli, které nám letí nad hlavou jako balónky nafouknuté héliem.

Protože když se podíváte nad sebe a zamyslíte se, uvidíte tam ten křiklavý balónek, který čeká, až ho konečně prasknete při naplnění svých cílu. A taky že to on vám zaclání při výhledu na slunce. Protože kdyby tam nebyl, možná byste si hodili nohy na stůl a konečně si uvědomili, že je fajn i když jste jenom tam, kde jste....


Full of some weird thoughts, Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rhinestone rhinestone | Web | 25. února 2013 v 11:04 | Reagovat

Je to pravda ;)

2 rhinestoneshop rhinestoneshop | Web | 25. února 2013 v 15:18 | Reagovat

Jojo taky jsem ujížděla na těch knírcích :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama