Freaky geeky - aneb šokováníhodné!

17. února 2013 v 21:10 | Swallow |  Názorovník
Poklidná neděle se proměnila v něco hrozivého. No ale zatraceně vtipného. Člověk se připravuje psychicky na pondělní ráno, na to, že znovu začínají povinnosti, které nikdy nekončí. A když mě poté spolubydlící upozorní na jednu jistou stránku, tak vás musím upozornit, že mi to jako první připomnělo bravíčko a jejich dotazovnu, ale tohle je verze pro dospělé.

Feministky.com - dobře. Otevřela jsem tu stránku a hned na hlavní stránce na mě vykouknuli některé diskuze. Nechtělo se mi tomu věřit, tak dobře vykontruovaný vtip není možný. ALe on to nebyl vtip. Čelila jsem kruté realitě vážnému přemýšlení. Jednou z mých prvních konverzací, kterou jsem si přečetla, byla matka, která se bála, že její šestnáctiletý syn onanuje. A jelikož je onanie smrtelná nemoc, tak se rozhodla zjisti pravdu. Ze začátku ho šmírovala v koupelně, časem koupila kameru a pozorovala ho, když šel spát. A zjistila, že se něco hýbe pod peřinou! Peřina spadla a matka stále sledovala svého syna. A když zjistila, že dělá tuto nekalou a nebezpečnou činnost, rozhodla se s ním promluvit. Stejně jako další příspěvěk, který varuje před používáním tamponu. Do toho bych se nepouštěla, protože ještě stále jsou tady fámy a fakta, co je lepší. Ale tento příspěvek byl jedinečný. Používejte tampon a dost možná prasknete, protože když něco zazátkujete, tak je možné, že to praskne....

Další příspěvek, pořád mluvím naprosto vážně, se zabýval tím, že chlípný holub, pozoroval v parku veverku. Protože slečna tím byla naprosto pohoršená. Protože když už i nevinná zvířátka projevují tento zabijácký chtíč, netuším, kam ten svět spěje.

Poté jsem se podívala na příspěvky, kde se lidé stěžují na to, že onanie mužů je vražda. A každá takováto skvrna je přímo vražda dítěte, které se mohlo narodit.
Nemyslím si, že mám sílu se k tomu dál vyjadřovat. Přidala bych sem některé uryvky, ale nejsem si jistá, jestli byste se tomu smály stejně jako já. Protože nic jiného u toho nejde, zděšení a smích. Protože si nejsem stále jistá, jestli ot není něco ve stylu skryté kamery, ale jestli je to vážná věc, tak to už nemám žádných slov.

Ale feministky to tedy vyhrály.


No feminstic girl, Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama