Sylvia Day- Bared to you (Crossfire)

8. ledna 2013 v 20:07 | Swallow |  Romantické
Obnažená (Bared to you, Crossfire serie) - Sylvia Day

Četla jsem Fifty shades of Grey. A četla jsem Crossfire. A musím uznat, že přestože tématikou se knihy překrývají, tak u mě jednoznačne vítězí Crossfire série. Možná není tak eroticky odvážná jako Fifty shades. Ale má něco víc do sebe. Není to příběh panny, který pozná bohatého zvrlihlíka. Protože to přesně mi vadilo. Tento příběh je o skutečně dobře propracovaných postavách. Když se Eva Tramell přestěhuje do New Yorku a nastoupí do nové práce, tak se tam setkává hned první den s mužem, kterému přezdívá Dark and Dangerous. A přesně on se jí stane posedlý. A ona ním.

Možná je to příběh plný sexu, ale aspoň odůvodněného sexu. A není to příběh o holce, která by sebou nechala zametat. Eva si totiž nenechá od Gideona Crosse poroučet. Přestože je pohání hrozivá touha, tak oba dva sužují vnitřní démoni. A musím uznat, že to stojí za to.
Navážou spolu vztah, který se postupem času mění v něco hlubšího. Ale můžou dva přeživší navázat dospělý a rovnoprávný fungující vztah? Protože přesně takovou otázku si Eva klade. Oba mají otřesnou minulost a oba nejsou ještě plně vyrovnáni se svojí minulostí. Ale když se budou hodně snažit, možná to překonají...
Pro mě určitě skvělá série, kterou si ráda schovám a budu ráda, když si koupím další díl.

I guest, that this book makes you really hoarny!

Gideon Cross totiž rozděluje ženy do dvou škatulek. Ty, s kterými přátelí, a ty, s kterými spí. A Eva se rozhodne, že nebude patřit ani do jedné z nich. A jelikož je Eva i dcera boháčů, nemusí koukat na bohatého Gideona. Ale oba se musí poprat se svými osobnostmi a pokusit se fungovat vztah, který je založený především na tělesné přitažlivosti, z které oba šílí.
Na rozdíl od Christiana Greye mi Gideon Cross přišel víc jako rytíř na bílém koni. Možná proto pro mě má tahle série větší úspěch. Není to jen příběh toho jak se dominant a submisiv potkají a začnou se v nich probouzet city. Je to spíš jako když se dva lidé přitahují a zamilují do sebe, ale jejich vnitřní démoni se neustále dostávají napovrch. Ale potkat Crosse, tak z toho, jak na mě jeho knížní postava působila, možná si taky sednu na zadek jako Eva.

Užila jsem si ten krásný americký pohádkový příběh, který mě znovu přiměl, abych se zasnila....
A hádám, že se za pár dní vydám koupit další díly z téhle trilogie. Jen doufám, že nám Eva neotěhotní nebo nebude v posledním díle svatba! To už mi přijde jako klišé. Ale na druhou stranu, klišé drží naše životy v rovnováze, aby je nějaký pan Cross mohl vychýlit z jejich oběžné dráhy...

I love when I fall in love to a book love story which brings me the feeling of love.

Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama