Věk magie - Bájná pečeť -Bernd Perplies

25. listopadu 2012 v 20:47 | Swallow |  Fantasy
Největší obrázek výrobku Věk magie – Bájná pečeť
Za tento výtisk bych chtěla poděkovat nakladatelství FRAGMENT.

K téhle knížce jsem se obrátila hlavně proto, že už mě odmalička zajímalo jistá legenda. Vsadím se, že vás už také zaujala. A že jste o ní hodně slyšeli. Mě už odmalinka fascinovala a chtěla bych doopravdy vědět, jak to bylo. Začínalo to kreslenou pohádkou Antlantida, pokračovalo to dalšími mýty a legendy o tom, co to Antlantida byla a co se s ní stalo. nebo jestli vůbec existovala.

Tato knížka vám dává její vlastní vysvětlení. Na Antlantidě se skrývala bájná pečeť. Pečeť, která neměla být nikdy prolomena. Myslím, že vám můžu prozradit, že hned na začátku knihy je prolomena jistým čarodějem. A tam začíná naše dobrodružství.
Jedině dobře, že tato knížka je trilogií. Protože ty se stávají těmi nervy trhajícími pokračováními, které nás tak poutají.

Všechno začíná tím, že lord Dunholm je zavražděn, zatímco je prolomena bájná pečet na dně oceánu, zatímco ostatní lidé jsou v ponorce a pozorují a trosky atlantidy.
Po tomto činu se dává dohromady trošku roztodivná skupinka, která se snaží této vraždě přijít na kloub. Ale hlavně bojují se svými vlastními démony.
Je to nový pohled na svět magie, kde můžete potkat nové magické bytosti a vtáhne vás to do světa, kde jsou další roztodivné příšery.
Celý příběh se odehraje pouze během čtyř dní, ale čeká nás další díl...
Bájná pečeť nám ukazuje další krásně vybarvený popis toho, jak to mohlo vypadat v Londýně v 19. století. Tyhle příběhy já mám totiž doopravdy ráda. Gentlemany, kteří jsou slušní k dámám. Jisté morální hodnoty a celou společnost, která se pohybuje v této době. Ale navíc je to celé opepřené o to magično a o celou záhadu, jak to vlastně se světem magie bude.
Jonathan, novinář, který se tomu všemu snaží přijít na kloub je provázen ještě jednou velmi vtipnou postavou. Jupiter Holmes. Jelikož jsem obdivovatelkou skutečného Sherlocka Holmese, tak jsem ráda, že jsem se mohla pobavit i nad touto podivnou napodobeninou. Zbytek postav musíte poznat až po přečtení.

Swallow

Anotace z Fragmentu:
Svět se mění. V troskách bájné Atlantidy, hluboko pod hladinou moře, rozlomila skupina kouzelníků prastarou pečeť, aby vyhlásila počátek nového věku magie. Dochází ke znepokojivým změnám, které mohou mít za následek ničivý chaos. Podaří se mladému reportérovi Jonathanovi odhalit tajemství starého Londýna, za jehož zdmi se ukrývají bájné bytosti, duchové a lidé s nadpřirozenými schopnostmi? Jak s tím souvisí smrt jednoho z největších kouzelníků? A je ještě vůbec šance na zvrácení osudu a záchranu světa tak, jak ho známe?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama