Tattoo Fairy and butterflies :))

18. listopadu 2012 v 16:57 | Swallow |  Názorovník
Zajímalo by mě, jaký má každý názor na tetování. Mě například se tohle tetování moc líbí. Vždycky jsem zbožnovala pohádky. A motýlci jsou tak ohrané téma, že už je to znovu originální. Protože na tomto tetování se mi líbí, že přestože to nidko jiný než já nebude chápat stejně.
Já bych chápala tuto vílu jako ochraného ducha. Někoho, kdo má křídla, může mě chránit a bude provázet všechny mé kroky. A motýlci jsou symbol takové té krásy a nespoutanosti, která vzejde z kukly. Protože za začátku to bylo něco ošklivého, ale poté se z toho vyklubal motýl. Někdo, kdo může být volný a nechá se unášet na své fantazii.
Ale znovu k té víle, nymfě nebo čemukoliv podobného. Protože ona tu svobodu a krásu vypouští. A mohla by střežit celý můj život.
Jak by se to dalo vysvětlit jinak? Ooo ano, jako hloupá vílá s motýlky, jako tetování, které někoho odsune do sorty těch potetovaných. Ale podle mě by tetování mělo vyjádřit něco o nás samých.
A měli bysme to dělat beztoho, abychom si museli pokládat otázku, jestli se nám to bude líbit i za dvacet let. Protože za dvacet let se podívám na svojí nohu a řeknu si "Ach bývala jsem to ale bláhové dítě". A vzpomenu si i na to, že jsem věřila, že fantazie je moje nejsilnější zbraň a že bych se někým takovým chtěla stát. Jestli se mi to za dvacet let nebude líbit, to už si s tím věda poradí. Ale teď věřím, že by to vykouzlilo část mě.
Navíc se mi umístění na kotníku líbí. Je to takové elegantní. A navíc když si vezmu obyčejné kecky, komu z vás z toho budou létat motýlci?
Možná mě za to doma právě teď chtějí zabít. Ale já to nevidím tak, že bych si nechala amputovat nohu nebo že by
amputace byla nutná. Vidím to tak, že jsem udělala něco, co mi přijde krásné. A až se mi to nebude líbit, tak začnu přemýšlet co dál.
Ale jsem toho názoru, že chyby se mají dělat. Hlavně o Vánocích :)) Protože když se budeme snažit nedělat chyby a žít správně, možná zjistíme, že nežijeme vůbec.
A já chci žít svůj život naplno. A krásně...
Nechci se každé ráno budit a říkat si, co bych ráda udělala. CHci vstát a říct si, že to udělám.
Protože vím, čím bych se chtěla stát. A vím, že to není někdo, kdo neuznává symbol, který mu dává pocit svobody. Křídla nám totiž dávají pocit, že musíme uniknout někam do bezpečí, ale moje víla už ví, co má dělat. A třeba, když budu hodná, tak mi to ukáže :))
Jen škoda toho, že ostatní to nechápou....

Jak vidíte tetování vy? Na tohle bych vážně chtěla znát názor. Právě teď jsem totiž pod nátlakem, že to, co jsem provedla je hloupost a že jsem to nikdy dělat neměla. Ale já si zatím pořád myslím, že je to krásné. A že když se mi to líbit nebude, vyřeším to potom. Ale co, komu budu v šedesáti chtít ukazovat nožku? :)

Swallow with paine

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikolas Nikolas | Web | 18. listopadu 2012 v 17:09 | Reagovat

"...motýlci jsou tak ohrané téma, že už je to znovu originální." Ne, není to originální. Je to dost smutné, že se lidi nechávají tetovat a nesnaží se do toho zapojit aspoň trochu fantazie. A klidně si vyberou obrázek z netu nebo katalogu. Motýlci, hvězdičky a podobné jsou prostě jen výrazem silně neoriginální osoby ;).

2 Den Den | Web | 18. listopadu 2012 v 17:10 | Reagovat

Na tetovaní mám pozitvní názory. Líbí se mi a taky ho od 15 ti mám, citát na zápěstí.
Jak má třeba Lil Wayne, nebo Wiz Khalifa po celým těle, je to tak božské.
tvůj názor se mi líbí;)

3 víla víla | Web | 18. listopadu 2012 v 17:22 | Reagovat

Já si chci nechat vytetovat symbol mého znamení zvěrokruhu, takže já proti tetování rozhodně nic nemám :) ale záleží na tom jaké je a na kom. Na něžné holce si tu vílu s motýlky představit dokážu, ale jeden známý, kterému je 40 má na noze motýly barevné, a to je opravdu ujeté...

4 unique wedding dresses unique wedding dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 22:03 | Reagovat

website design, ecommerce website, shopping cart website, logo design, web designs, CMS, web design agency, application developer, mobile applications developer, online shopping sites, psd web designs, xhtml, css designs, magento designs
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama