Nevíme co chceme, ale chceme to hned!

25. listopadu 2012 v 22:01 | Swallow |  Myšlenkář
To, co potřebuju... Právě teď...
Hm, nechte mě popřemýšlet.
Potřebovala bych něco, co bych nazvala - mír v duši. Ale pochybuju, že se k tomu zvládnu propracovat dřív než mi bouchne hlava. Protože to, že je venku ještě tohle mlhovité mrouskovité nijaké počasí mi moc nepomáhá.
Dnes jsem pronesla větu "Všechno mě štve, moc se netlem, ty taky!" Tímto bych vysvětlila své dosavadní rozpoložení.
Docela mě ubíjejí hádky, ale zjistila jsem, že nejsem ten konfliktní typ, co se rád hádá. Já radši dělám mrtvého brouka a dělám, že celá hádka neexistuje. Protože až se to uklidní, možná to ani hádka nebude. Ale zatím mám náladu, že bych do něčeho praštila.
A spou s tím se mi hromadí povinnosti. Možná bych potřebala pravou várku inspirace. To je to co potřebuju. Protože jsem se dostala do jistého stádia krize, kdy mi žádný příběh nepřijde jako příběh. I když bych měla pár skvělých nápadů, tak nějak nemůžu vymyslet dobrou zápletku nebo cokoliv, přijdu si trošku vyprahlá. ALe na druhou stranu, nikdo učený z nebe nespadl. Proto se asi budu muset snažit a trošku se rozepsat. K tomu by mi mělo složit tohle.
Právě jsem dokončila recenzování knížek, měli by přijít další, další už mi i leží na stole. Začínám se jich trošku bát. Aspoň mám ale co rozdávat k Vánocům. Cha!
Nedávno se mě někdo zeptal, co já můžu se svojí školou dělat. No nevím. A oni to očividně taky nevědí. PRotože to je téměř cokoliv, co se spojuje s mým oborem. Což ale nikdo nechápe. Já bych to dřív taky nechápala. Ale když někdo chce pracovat s knížkami, tak to není zase tak nereálné? Už jsem se smířila s tím, že ze mě asi nebude druhý Viewegh a asi bych to ani nechtěla. Ale když se člověk doopravdy nebojí a jde za svými sny, tak to má cenu ne?
Protože dřív jsem si myslela,že tohle psaní, to co dělám pro sebe, je k ničemu. Ale není. Můžu tvořit nové životy a nové příběhy. Stejně jako někdo jiný můžu fotit, malovat a dělat cokoliv si zamane.
Jako když kamarádka řekla, že určitě pojede do Afriky léčit zvířata. Proč ne? Kdokoliv doopravdy chce a není moc pohodlnej, aby se ktomu dostal, tak může cokoliv.
My můžeme cokoliv.
Proto doporučím sobě jako dávku toho, co potřebuju : inspiraci, odhodlání a jednu dlouhou procházku.
Díky!

Jedna z mnoha, Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kvetinkanarciska kvetinkanarciska | 25. listopadu 2012 v 22:14 | Reagovat

zajímavý:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama