L.J. Smith - Temné vize 2 (Posedlost)

16. října 2012 v 20:53 | Swallow |  Fantasy
L.J. Smith - Temné vize 2 (Posedlost)

Kaitlyn a její přátelé konečně uprchnout ze spáru zla. Ale samozřejmě, že musí utíkat. Pakliže jste četli Upíří deníky a líbili se vám, hádám, že tohle se vám také bude líbit. Ale já se Upřímí deníky ani neprokousala. A tíhle pouze s těží.
Ano námět je mi blízský. Ale možná už je jenom na knižním trhu moc věcí, které zahranují středoškoláky, kteří prchají před zlem.
Ale zpět k příběhu. Protože nic podobného jsem neviděla, když si to vezmu kolem a kolem. Skupina nadpřirozeně vybavených mladých lidí prchají před zlem. A jejich jedinou naději představuje jen sen, ve kterém se jim zjevují podivní lidé. Upínají se k této možnosti a snaží se je najít. A oni můžou být kdekoliv. Protože možná s jejich pomocí se jim podaří zachránit jednoho z nich a nebo mohou být zatraceni navždy.
Protože ani jeden z nich nedokáže ovládat své schopnosti dokonale. A navíc se tady objevuje ten typícký znak L.J.Smith. Neboli milostrný trojuhelník. Protože kolem Kaitlyn se motají dva muži. A ona má slabost pro oba. Jeden je typický dobrák, který jí respektuje a druhý je zase ten drsňák, který jí ale taký svým způsobem zbožňuje.

Tak trošku mi to připomíná Secret Circle, kde se kolem Cassey motají také dva muži. Jeden učiněné dobro a druhý zase zlo. A nebo Upíří deníky, kde je Damon, Stefan a nevinná Elena.
Příběh se lehce čte a není problém jí dočíst za pár hodin. Takže to je její plus. Mě to například zpříjemnilo cesty vlakem. Takže příběh i námět zajímavý, ale jen pár knížek se do mého podvědomí dostane tak, abych si ho chtěla přečíst znovu.
Zajímalo by mě jestli se takhle banda středoškoláků vymotá z problémů, které je čekají. Tak uvidím, jeslti někdy budu mít dost času si to přečíst, jeslti ano.
Ale první díl se mi líbíl více, druhý díl už tak sám plyne a navazuje. Ale pro fanoušky L.J. Smith, hádám, že to bude dokonalé. :))

Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama