Winter is coming

30. srpna 2012 v 17:44 | Swallow |  Myšlenkář
Sama bych na to možná nikdy nepřišla.
Na druhou stranu jsem v té otázce měla dlouho jasno. "Co budu dělat dál?" Protože já jsem nikdy neměla tak úplně na výběr. Ne, že bych přímo chtěla. Já jenom nevěděla, co jiného bych mohla dělat. Možná to není nejlepší. Ale je to něco, co mě dělá spokojenější.
Nemusím se tím živit. Ale mohla bych.
Teď, jako každou zimu, na mě padá lenost. Na druhou stranu cítím vzrušení z nových zážitků. Dělám něco nestereotypního. Baví mě to.BABY PENGUIN - mládě tučňáka plakáty | fotky | obrázky | postery
Taky se cítím víc dospěle. Zase ne tolik, abych se tak chovala. Jenom zvládám základní dospělé úkoly. Rozhoduji se. Plánujui. Bavím se!
Právě teď ale sedím ve vlaku a líbí se mi ta krajina, která ubíhá. Ty kilometry, které mizí. Dvě hodiny nejsou, ale zase tak lákavé, takhle trávit. Lepší by to bylo, kdy tady bylo teplo a já měla něco dobrého ke čtení.
Taky bych nemusela být nemocná. Ale to je jenom to špatné pozadí. Já radši vidím ty třpytivé a roztomilé věci. Začínám pomalu usínat zimním spánekm ale narušují to ty velké přípravy na maturity a taky na to, co chci dělat. Protože já moc dobře vím, co.
Jenom taky vím, že to není nejlepší věc, která mě uživí. Proto hledám vhodné alternativy. Hlavně mám cíl, který mě baví a zajímá.
V poslední době totiž nedělám všechno, co bych chtěla. Na druhou stranu toho dělám dost. Nic se nemá přehánět. Nic není dokonalé. Ani psaní ve vlaku na koleni s bundou a rýmou.
Možná na mě působí prášky. Ale už mě bolí ruka a nějaké hloupé otázky mého bytí tady nevyřeším. Nevyřeším svou rodinu, přátele, ani školu a učení. Jediné, co můžu, je napsat o tom. Cestování vlakem je podle mě stejně nejpříjemnější. Změním názor, až budu muset jezdit každý týden do školy. Sledovat krajinu, která teď na podzim, hraje všemi barvami. Sledovat lidi, kteří se třesou zimou.
Pořád je mi zima taky a dlouho bude. Mám před sebou ještě nějakou tu hodiny cesty a jsem už líná pozorovat ty města, které míjím. Podzim je krásný, škoda, že po něm přijde zima...
(Pictures from POSTERS)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama