Wine journal

4. srpna 2012 v 14:34 | Swallow |  Wine journal

Wine Journal


Kde ten příběh začíná? Nejspíš bych to měla vzít od začátku. Ale nejsem si jistá, kdy přesně to začelo. Možná v ten okamžik, kdy jsem si uvědomila, že by to možná všechno stálo za to zaznamenat. Protože to opravdu stojí za to.
Ve čtyřech sedíme kolem jednoho stolu v baru. Já právě rozlévám bílé víno a dávám si patřičný pozor, aby ani kapka nepřišla nazmar. Nesnáším ty lidi, kteří prostě popadnou lahev a začnou dolévat sklenky ve stylu barmana, kterému je úplně fuk, že půlka vína skončí na stole. Protože věřte mi, ani barmani to taklhe pitomě nedělají. Sedí tady mé tři kamarádky. Podle mě jsme všechny docela k nakousnutí. I když každá svým vlastním způsobem. Znáte to, když vás upoutá žena svým intelektem nebo naopak krásou nebo drzostí nebo něčím roztomilým a hravým nebo svou přímostí nebo vás přímo neskutečně přitahuje a nevíte proč? Protože každá z nás měla něco z toho. Možná jsme byly dost rozdílné, ale na druhou stranu jsme měli něco společného. Přátelství.
Dobře, dobře. Už vám možná řeknu o čem to celé je. Je to vcelku prosté.
O víně. Ale spíše o tom, co všechno se nám přihodilo, když jsme pily víno. Nebo jakýkoliv jiný alkohol. Ale převážně víno. A hlavně já se všechny zajímavé historky dozvídám u vína nebo po tom, co vína vypiji příliš, tak potom se mi ty nejzajmavější historky dějí.
Ale je toho hodně, co bych si ráda zapsala do svého deníku. Do svého vínové deníku. Takže abych začela...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama