The Host (Stephenie Meyer)

31. srpna 2012 v 17:26 | Swallow |  Fantasy
The Host je o tom, jak naší planetu obsadí mimozemšťani. Nebo spíše duše. Usídlí se v lidském hostiteli a v podstatě
vymažou naši mysl a ovládnou jí. Znají naše vzpomínky, chovají se jako lidé a proto lidstvo podlehne. Než si to uvědomí, už je jich moc málo.
Melanie Stryder ale odmítá zmizet. Byla jedna z lidí, kterým se podařilo schovat. I se svým mladších bratříčkem Jamiem a přítel Jaredem. Oba je miluje a nedovolí hostiteli, aby je objevil.
Wanderer je duše, která si myslí, že Melanie prostě zmizí a ona najde ostatní, kteří se s ní schovávají. Melanie ale v její hlavě zůstává naživu a spolu se vzpomínkami na ty dva jí přiměje, že si je zamiluje také. Wanderer miluje muže, kterého nikdy neviděla. Který ani není z její rasy. Obě se vydávají na pouť za záchranou těch dvou. Milostní trojuhelník ve dvou tělech.

8/10Stephenie Meyer je nyní jednou z nejznámější autorek fantasy. Její upíří ságu znají snad všichni. Toto je ale román, kde nejsou upíři, ale jedná se o lásku, která je cenější než všechno ostatní. Hlavně v době, kdy se nedá nikomu věřit a na Zemi zbývá pouze pár lidí. Ten zbytek jsou mimozemšťani. Barvitě a živě nás dokáže strhnout svým dalším románem.
The Host
Twilight
New Moon
Eclipse
Breaking Dawn

Současně jedna z mých oblíbených autorek. Četla jsem všechny její knihy a dokázala bych je číst pořád dokola. Dokázala, že není autorkou pouze upírského námětu, ale dokáže napsat v podstatě cokoliv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Školní rozvrhy Školní rozvrhy | Web | 3. května 2013 v 21:17 | Reagovat

Škoda, že Stephenie teď prý neplánuje další knihu...mám absťák :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama