Richelle Mead (Sukuba 1)

31. srpna 2012 v 16:50 | Swallow |  Fantasy
Georgina Kincaid není obyčejná dívka. Chtěli bysme si někdy vyjít na rande a políbit svého kluka bez toho, aniž bysme mu vycucli jejo duši? Tak to je ona...

(Covers from Richelle Mead )

Succubus Blues


Anotace:
Succubus - Vyzývavá, měnící tvar. Démon, který svádí a uspokojuje lidské muže.

Patetická - Succubus který má hodně bot a žádný sociální život. Vidíte? Georgina Kincaid!


Když přijde na obchodování s peklem, tak být succubus je ještě dobročinná práce. Dívka se může stát čímkoliv. Vypadat jakkoliv. Šatník je zabiják a muži udělají cokoliv, aby se jí mohli pouze dotknout. Jako bonus často platí svojí duší, ale o to už se nikdo nestará ne?

Ale succubus ze Seattlu, Georgina, má mnohem nudnější život. Její šér je démon, který má slabost pro Johna Cusack a jeho filmy. Její nadpřirození přátelé se jí posmívají, protože se napůl mění v démonickou bohyni s křídly a bičem. A navíc nemůže mít normální rande s mužem bez toho, aby z něj nevysála jeho duši. Alespoň je tady její práce v knihkupectví, kde má knihy zdarma, bílé čokoládové moca a sexy spisovatele. Seth Mortensen, ten kterému by dala cokoliv, aby se ho dotkla, ale nemůže.

Ale snění o Sethovi musí počkat. V Seattlu se objeví neznámý démon. A pro jednou Georgině nepomůže její půvab a smrt šířící polibky, protože se objeví někdo, po kom jde sama peklo i nebe.

Dále: Succubus on Top
Succubus Dreams
Succubus Heat
Succubus Shadows
Succubus Revealed


Série Succubus je doopravdy skvělá. Dala jsem sem anotaci pouze na první díl, protože když vás to zaujme, tak si
přečtete další. Bohužel v češtině, co já vím, to ještě nevyšlo. Ale sledovat kousavou Georginu, která dokáže z muží vysát jejich duši, je fascinující. Je to příběh o někom, kdo se stal succubusem, ale nechce brát duše. Jenže je to její práce. Je
skvělé sledovat, jak se kolem ní pořád někdo točí. Jak si
poradí s podivnými démony i jak vyráží v pátek večer se svými nadpřirozenými přáteli do baru. Je to taková uvolňující četba, která je chytlavá. Příběh se mi totiž líbil. I jak autorka vystihla jejich charektery. Georgina je totiž ve všech ohledech okouzlující. A nejen proto, že je to succubus. Taky může měnit podobu, takže z té mrštné hubené holky se může stát prakticky kdokoliv. Ale její pravá podoba má tak trochu ty křídla a bič. Nedá se od toho čekat tolik, co od Vampire Academy. Ale série je to taky dobrá a stojí za to si jí přečíst. Příběh succuba tady ještě nebyl. Navíc v tak zajímavém podání.

6/10

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama