New way, new view, new hopes...

17. srpna 2012 v 22:15 | Swallow |  Wine journal
Sometimes I just find myself to struggle.

Mám pocit, jako bych se v poslední době strašně naštvala, ale možná to budou jen ty prázdniny. A ten nedostatek aktivity pro můj mozek. I když se to pečlivě snažím zaplňovat svou četbou a dalšími hloupostmi. Ale všiml si někdy někdo, jak ta mládež pije? Protože já mám pocit, že o prázdninách se ze mě stává najemný alkoholik. Dobře, není to tak vážně, ale v létě mám prostě chuť sednout si na balkon, něco si číst a přitom si dát skleničku vína. Možná ne skleničku, ale tak to znáte. Buď máte slinu nebo ne.
Ale hurá. Právě se řítím na roadtrip a potom to by mohlo být více méně šílené. Můj poslední roadtrip dopadl tak, že nám nasněžilo do auta, chytili jsme smyk a udělali hodiny, příma na silvestra před půlnocí jsme uvízli uprostřed ničeho a neměli jak se dostat pryč. No jsem v očekávání, co mi přinese osud tentokrát. Protože zcela typicky tu mám svou sklenku vína a můžu vám říci, že se těším, až jí vypiju!
Ale jinak, právě pracuju na své skvělé praxi, která se zaměřuje na to, že čtu knížky. Co může být bezvadnějšího? A těším se, až změním to prostředí, odstěhuju se na privát a začnu znovu řádně přemýšlet. Snad to tentokrát nebude zase flákárna. A budu dělat něco co mě baví i když to možná nebude mít hvězdnou kariéru, ale co.
Každý sen je pouze o tom, jak si ho přizpůsobíme. A když už konečně víme, co bysme chtěli, co může být lepšího?
Protože nejde o to, že to nejde, ale jde o to, co všechno jde. A já přestože mu nedávám moc velkou váhu ani důležitost, tak můj osobní spisovatelský hlas je vše, co mám.
Možná mi to trvalo dlouho uvědomit si to, ale na druhou stranu, ono to leželo pořád přímo přede mnou.
I will be writing. And I will be true.
A mám nervy na to, abych si s tím zahrávala! :)
Spisovatelé se většinou vyznačují, že sedí doma, píší a nepíší nic dobrého, jsou to alkoholici a kuřáci, ale to je jenom hloupý obrázek, který závistiví pracíposedlí lidé vymysleli.
My jsme totiž ve skutečnosti strašně pohodoí lidé, které nic nerozhodí.
Protože my můžeme sedět a v pohodě se na vás koukat, ale přitom jsme vám už v hlavě několikrát nechali explodovat oči.

Jedna vlaštovka jaro nedělá a jedna hloupá věc nám nezkazí den.
Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama