Jak začíná nový rok?

30. srpna 2012 v 17:33 | Swallow |  Myšlenkář
Na 1.1. bych se neměla válet celej den v posteli. Po tom, co jsem šla k ránu spát bych se měla vyšvihnout jako svěží kytička a celej den dělat něco užitečnýho. Ale někdy jsou dny ve stylu blue. Jenom jíst a ležet, válet se a nic nedělat. V jistém smyslu povznášející, v dalším trochu líný a bez změny. Podívat se za sebou večer a probrat se všemi věcmi, které jsem za den udělala. Nebylo toho moc. Rozbolela mě hlava. Měla jsem šílenou touhu vybourat svůj pokoj ze základů do kterých byl posazen a jenom ho přesunout někam jinam, kde bych mohla v klidu žít. Na nějaký hezčí místo, kde se nemusím tak dlouho trmácet do kopce a kde nebudu mít občas žaludeční vředy z domácí atmosféry. :-)
Moje rodina je tak trochu uzavřená a jak jsem po čase zjistila sebezáchovně sobecká a napůl šílená. A všechny dcery téhle rodiny jsou stejný. Kouknu se na sebe a říkám si "Sakra, dělám to samý jako ona" Po čase pozorování a dospívání je tady krutý fakt. Podobná výchova přinesla stejný efekt. Všichni jíme špatnou rukou a všichni jsme ve vztazích docela podobní. Děsivý a strašidelný.
Když už člověk nemůže mít jeden obličej jako originál, proč musí mít podobné chování nebo aspon zvyky jako ostatní? Jistě, normální lidi nejsou tak podobní svým rodičům. Já mám svůj obličej před očima ale pořád. Auch. Kolik náctiletých chce zůstat doma a neodejít někam pryč do světa nebo aspon o dům dál? Tak řekněte, jestli v tom jsem sama. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama