Hart of dixie

8. srpna 2012 v 10:14 | Swallow |  Názorovník

Hart of DixieZoe Hart je zbrusu nová doktorka, která má přesný plán, jak bude ve své kariéře pokračovat dál. Bude z ní uznávaný kardiochirurg jako z jejího otce. Ale její plán se změní, když své vysněné místo nedostane, protože jí její šéf řekne, že se málo zajímá o lidi a musí s tím něco udělat, jinak jí dál nepustí.
Proto Zoe přijme nabídku Harleyho Wilkise, který jí nabídl místo všeobecné doktorky v malém městečku v Bluebell v Alabamě.
Zoe není na maloměsto připravená. Neposlouchá problémy pacientů a pochoduje si městem v malým kraťáscích. Aby tam vydržela, tak musí objevit způsob, jak vycházet s druhým doktorem Brickem Breelandem. Protože Harley Wilkise stihl umřít než Zoe dorazila a navíc jí i odkázal půlku své ordinace.

Je to seriál vtipně, sarkastický podaný a občas díky přespění Lemon Breelandové až groteskní. Je to příběh maloměsta, kde se všichni znají a všichni se o sebe starají. A Zoe musí přijít na způsob, jak k nim zapadnout. Není to ani tolik lékařský seriál, jako spíše seriál o lidech v Bluebell, kteří jsou všichni vesměs trochu šílení...
Ale jako letní chuťovka je to vážně skvělý seriál na ukrácení chvíle a trošku se uvolnit...

Swallow


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama