Candace Bushnell - Carrie

27. srpna 2012 v 15:27 | Swallow |  Klasika

Carrie Diaries

Meet Carrie before SEX AND THE CITY.

Rozhodla jsem si vzít si tuhle knížku, protože mi jí půjčila kamarádka a já vždycky byla horlivý fanoušek seriálu SATC. A navíc mě zajímalo, jak se Carrie stala takovou jaká je a proč každá dívka, která jí zná, chce být jako ona. Nebude to jen kvůli její posedlosti botami. Při čtení jsem zjistila, že to krásně plyne a že přestože nevím, jestli bych se s Carrie v tu dobu kamarádala, tak je to přijemný a zábavný příběh, jak se vlastně vyrůstá na střední škola do spisovatelství.
Takový ten příběh, kdy se neúspěšný začínají pokusy spisovatele konečně dočkají ocenění a některé sny se splní. Ale abych vám moc nenapověděla, tak tohle je doopravdy pouze začátek. Takhle Carrie začela, když ještě ani nežila v New Yorku. V téhle knížce se poprvé zamiluje, zjistí jaký je svět a zjistí, co chce doopravdy dělat. A už se nemůžu dočkat, až se pustím do druhého dílu, kde zjistím, jak to s Carrie a NY vlastně skutečně bylo!

A abych tomu přišla na kloub skutečně výborně, tak si půjdu přečíst i Sex ve městě! Protože takovéhle dívčí četby není nikdy dost. Bez ní by se z nás mohli stávat muži. Protože bysme ztratili tu naší duši, kde jsme schopný rozebírat takové maličkosti a chodit na koktejli s přáteli pořád a pořád dokola...
Není to knížka, která by mi změnila život, ale možná mi ukázala směr...

7/10

Swallow
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama