Anne Rice

31. srpna 2012 v 16:39 | Swallow
Ramses Prokletý (The Mummy or Ramses the Damned)
Knížka byla takovým zvláštním prolínáním dvou dvětů. Protože co se stane, když mumie oživne a začne se same procházet a hledat viníky. A odhaluje o sobě tajemství, která měla zůstat skryta. Ramses Veliký, Kleopatra a Anglie za časů průmyslové revoluce. No tomu se říká chuťovka.
Není to hvězda knížek, které jsem četla, ale příběh byl zajímavý. Protože na Egyptě je něco tajemného. A navíc styl, jakým je knížka psaná je zajímavý.

Ramses Prokletý je velice zajímavě pojatá kniha, která vás určitě zaujme. Doporučuji si jí přečíst, nejlépe na výletě do Egypta. Nemá v sobě to, co vás úplně dostane, ale je zaručeně velice zajímavá. Možná jí nepřečtete za dva dny, ale určitě vás bude zajímat, jak to všechno skončí.

4/10Jméno světoznámé autorky Anne Riceové je v čtenářských myslích neodděliteně spjato s upíry, zejména s jejich neuvěřitelnou ságou, již jsme si pod názvem Interview s upírem mohli nejen přečíst, ale vidět zfilmovanou.
Anne Rice někdy také Anne Riceová je americká spisovatelka horor a fantasy knih. Má širokou základnu fanoušků a její knihy patří v USA mezi nejprodávanější. Svými knihami ovlivnila gotické hnutí. Publikovala také několik knih s tematikou sadismu a masochismu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama